Про нас /

Історія Kiilto почалася в жовтні 1919 року з невеличкої фабрики, що виробляла тоніки для волосся та креми для взуття .

Дух стартапу з 1919 року

Kiilto – це зростаюча сімейна компанія з більш ніж сторічною історією. Ми розробляємо, виробляємо та продаємо рішення для хімічної промисловості в чотирьох сферах бізнесу: будівництво, промислові клеї та вогнеізоляція, професійна гігієна та споживчі товари. У нас працює близько 1000 Кіілтоніанців-професіоналів в 11 країнах світу. Ми пишаємося своїми власними дослідженнями, розробками та інноваційними розробками, які є основою для швидкої та цінної співпраці з нашими клієнтам.

Kiilto – це зростаюча сімейна компанія з більш ніж сторічною історією. Ми розробляємо, виробляємо та продаємо рішення для хімічної промисловості в чотирьох сферах бізнесу: будівництво, промислові клеї та вогнеізоляція, професійна гігієна та споживчі товари. Ми пишаємося своїми власними дослідженнями, розробками та інноваційними функціями, які є основою для швидкої та цінної співпраці з нашими клієнтам.

1910-х роках у Фінляндії майже все було у дефіциті, а товари не можна було імпортувати. Зате було багато заповзятливих людей, завдяки яким стали з’являтися компанії з виробництва найнеобхіднішого. Саме так з’явилася компанія, яка зараз відома як Kiilto.

Ви знали?
У 1910-х роках фармацевтам не вистачало засобів для волосся та ополіскувачів для ротової порожнини, взуттєвим фабрикам були потрібні фарби, креми для взуття, воски та клеї, а меблевим виробництвам були потрібні спиртові лаки та поліролі. Назва Kiilto («блиск») походить від перших продуктів, вироблених компанією.

Хімічні формули витіснили старі методи виробництва

Творцем Kiilto був винахідливий чоловік, він швидко зрозумів, для яких клієнтів і які товари потрібно виробляти. Він розпочав розробку клею для однієї з найперспективніших галузей — взуттєвої промисловості. Клей міг замінити традиційні механічні методи скріплення матеріалів та забезпечити чистий і акуратний результат.

Попит на будівельні клеї з’явився в 1930-х роках з поширенням підлогових покриттів, що приклеюються. Клей все частіше був потрібний у різних галузях , в зв’язку з розвитком матеріалів та технологій.

Крім того, з’єднання поверхонь стало комплексним процесом, що включає кілька етапів на додаток до склеювання. Це сприяло розширенню асортименту продукції Kiilto.

Історія сталого зростання

Пізніше наш бізнес поширився  на  нові сфери  та нові країни, створюючи нові інновації. Сьогодні ми дивимося далеко в майбутнє і постійно прагнемо заново винаходити себе, щоб стабільно розвиватися.

Створюємо міцні зв’язки понад 100 років

1919

Заснування

27 жовтня 1919 року було засновано компанію Teknokemiallinen Tehdas O/Y Santalahti у районі Піспала, Тампере. У 1924 році вона стала називатися Kiilto Oy.

1930

Лідер виробництва кремів для взуття

Спочатку компанія виробляла косметичні засоби для аптек, фарби, воски та клеї для взуттєвих фабрик, а також спиртові лаки та поліролі для меблевих виробництв.

1961

Фокус на виробництво клею

У 1960-х роках компанія зосередилася на виробництві клеїв. До асортименту додані супутні товари.

1983

Розвиток виробництва засобів для чищення

Асортимент компанії доповнюється засобами для чищення. Kiilto організовує навчання клієнтам.

1987

Вихід на міжнародний ринок

Перша міжнародна дочірня компанія відкрилася у Швеції. На сьогоднішній день є представництва у десяти країнах світу

2010

Розвиток напряму Професійної гігієни

Розширення асортименту засобів професійної гігієни завдяки розвитку нових напрямків..

2017

Новий бізнес: Вогнезахист

Асортимент продуктів Kiilto розширюється. Розроблено нову лінію продуктів — екологічно чисті вогнезахисні засоби.

2018

Шведська компанія ТМ Progress стає частиною Kiilto

Досвід у сфері роботи з покриттями для підлоги розширюється завдяки цій угоді. Також у Фінляндії відкриваються нові підприємства.

2018

Ребрендинг та новий логотип Kiilto

Чотири бізнес-напрями компанії – це Будівництво, Професійна гігієна, Промислові клеї та Вогнезахист, Споживчі товари. У рамках цих змін було створено торгову марку Kiilto Pro, що об’єднує товари та послуги для професіоналів.

2019

Kiilto стає провідним постачальником дезінфікуючих засобів у країнах Північної Європи

Kiilto купує компанію CCS Healthcare Holding AB і стає лідером ринку у сфері виробництва антисептиків для рук та засобів для дезінфекції поверхонь у Швеції, Норвегії та Данії.

Як змінювався логотип Kiilto

1924
1969
1994
2018