Будівництво

Стабільний партнер корпоративних клієнтів з 1919 року

Ми оптимізували наш широкий спектр експертних послуг для корпоративних клієнтів. Найбільш помітним символом змін є наш новий логотип – логотип Kiilto Pro дозволяє легко ідентифікувати наші продукти та послуги для компаній.

Розуміння повсякденних потреб професійних клієнтів і надання найкращих рішень для складних умов – це основа діяльністі. За допомогою наших рішень ми допомагаємо професіоналам обслуговувати своїх клієнтів краще, чим коли-небудь. Ми тісно залучені в повсякденну роботу професіоналів у двох сферах: будівництво та промислові клеї. Ми – інноваційний експертний партнер, який розуміє місцеві умови. Ми прагнемо бути першохідцями в області захисту навколишнього середовища.


Навчання

Обширна підготовка професіоналів є ключовою частиною нашої роботи. Kiilto Pro Academy навчає у Фінляндії понад 4000 будівельних фахівців на рік, таких як дизайнери, підрядники та монтажники. Деякі з наших курсів прийняті як додаткове навчання для сертифікації RALA.

Послуги

Аналіз вмісту асбесту та шкідливих речовин перед початком реконструкції важливий для управління якістю повітря в поміщенні, безпеки праці, планування робіт і витрат. Ми можемо допомогти вам визначити можливі шкідливі речовини на будівельних майданчиках, надати корпоративним клієнтам послуги з аналізу асбесту та шкідливих речовин.