Рішення для промислового склеювання

Ми надаємо високоякісні рішення для хімічної промисловості понад 100 років. Постійне оновлення та розвиток зробили нас фахівцями з клеїв та антипіренів. Наша мета — допомогти нашим клієнтам розвивати свою діяльність і досягати успіху шляхом постійного вдосконалення

Промислові клеї

Wood Industry Adhesives Kiilto

Деревина

Kiilto пропонує довговічні та високоякісні склеювальні рішення для деревообробної промисловості, що спираються на більш ніж столітній досвід в надзвичайно складних північних умовах.

Structural Adhesives Industry Kiilto

Структурне склеювання

Наші клеї ефективно забезпечують реалізацію найвибагливіших технічних рішень. Зв’язки міцні між різними матеріалами і в мінливих умовах – в оливах та хімічних речовинах, а також при високих і низьких температурах, коли це необхідно.

paper packaging industry adhesives kiilto

Папір і упаковка

Вибір надійного клею може забезпечити безперервність процесу. Різні матеріали для склеювання, наприклад пластикові та металеві плівки, а також те, як використовується кінцевий продукт, роблять вибір клею ще більш важливим.

other industrial adhesives kiilto

Інше

Наша продукція відіграє важливу роль у забезпеченні високої якості та ефективного виробництва в багатьох промислових процесах.

Вогнезахист

wood flame retardants kiilto fireproof

Деревина

Деревина зарекомендувала себе як багатоцільовий будівельний матеріал. Деревину можна зробити більш конкурентоспроможною і привабливою у ряді сегментів, покращивши її вогнестійкість.

Детальніше >

paper cardboard flame retardants kiilto fireproof

Папір і картон

Необроблений папір і картон є легкозаймистими матеріалами. Це робить їх використання проблематичним у багатьох сферах застосування. Вогнестійкі властивості паперу або картону можна значно покращити, обробивши їх антипіренами.

Детальніше >

filter media flame retardants kiilto fireproof

Матеріали для фільтрів та спеціальні продукти

З Kiilto Fireproof N-серії ви можете оновити свій фільтруючий матеріал, щоб він відповідав новим стандартам. Kiilto Fireproof N також придатний для інших застосувань із спеціальними вимогами, включаючи ізоляційні матеріали.

Детальніше >

Світ Kiilto