wood industry flame retardants kiilto fireproof

Антипірени для деревини

Дерево зарекомендувало себе як багатоцільовий будівельний матеріал, придатний для різних цілей. Дерево можна зробити більш конкурентоспроможним і привабливим у ряді сегментів, покращивши його вогнестійкість.

Ви можете підвищити вогнестійкі властивості та показник вогнестійкості деревини, обробивши її вогнетривким антипіреном Kiilto. Вогнезахисні засоби Kiilto є екологічно чистими і не впливають на інші властивості або зовнішній вигляд деревини.

Деревина має чудові властивості: вона енергоефективна, довговічна, поновлювана, проста в обробці та приємна для ока. Однак необроблена деревина дуже займиста, що робить її менш привабливою для ряду застосувань.

Обробка деревини екологічно чистими вогнетривкими антипіренами Kiilto може покращити її вогнестійкість. Вогнезахисна деревина в основному використовується в конструкціях покрівлі, стін, дерев’яних панелей та меблів. Така обробка дозволяє досягти максимально можливого показника вогнестійкості деревини для будівельних елементів, B,s1-d0.

Різні методи обробки:

Екологічно безпечні вогнезахисні речовини Kiilto Fireproof W є однокомпонентними, водорозчинними, pH-нейтральними та промислово застосовними. Їх вогнезахисні властивості розроблені відповідно до виробничого процесу та вимог замовника. Можливі методи лікування включають:

  • обробка спреєм
  • обробка тиском
  • занурення
  • фарбування

Кожна лінія виробництва МДФ, HDF, ДСП та фанери унікальна. Тип деревини та спосіб нанесення також мають великий вплив на те, як деревину слід обробляти. Разом із замовником команда з вогнезахисних засобів Kiilto планує та впроваджує найбільш відповідну вогнезахисну обробку.