Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

CE-, M1-, LEED- ja Nordic Ecolabel-certificates

На всій території ЄС гідроізоляційні матеріали отримують маркування СЕ після того, як вони вони пройдуть випробування та будуть визнані як система в системі Європейського технічного схвалення (European Technical Approval, ETA). Система гідроізоляції Kiilto Kerafiber стала першою у своєму роді, яка отримала маркування СЕ. У 2004 році еластичні клеї на цементній основі стали першими продуктами Kiilto, які отримали маркування СЕ. Майже всі шпаклівки та суміші Kiilto мають маркування СЕ.

CE-merkityt tuotteet

Клас M1 означає, що будівельні матеріали відповідають найсуворішим класифікаціям виділення летких речовин у повітря приміщення. Присвоєння класу M1 завжди є метою у розробці будівельних матеріалів компанії Kiilto. Більше 70% реалізованих будівельних матеріалів компанії Kiilto вже мають клас M1, і цей клас присвоюється все більшій кількості промислових товарів.

M1-päästöluokituksen saaneet tuotteet

(Leadership in Energy and Environmental Design — Лідерство в галузі енергетики та екологічного дизайну) — це американська програма екологічної сертифікації, спрямована на зменшення впливу будівель та споруд на навколишнє середовище. Уся будівельна продукція Kiilto , що не містить розчинників, відповідає вимогам сертифікату LEED.

LEED-sertifikaatin täyttävät tuotteet

Позначка вказує на те, що продукт затверджений для використання в будинках з міткою Swan. Продукти наведено в базі даних Swan Label Building. У окремих будинках, багатоквартирних та дитячих будинках, вимоги відносяться до фази будівництва, матеріалів та споживання енергії. Вимоги етикетки Лебедя пов'язані з енергоефективністю будинку, гарним внутрішнім повітрям та будівельними матеріалами, що використовуються в будинку.

Nordic Ecolabel -tuotteet

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky