Наші експертні послуги

Ми надаємо нашим клієнтам різноманітні рішення для склеювання, технічну підтримку, послуги експертів та послуги з проведення випробувань. Ми добре знайомі з промисловими застосуваннями, процесами, матеріалами та методами роботи, а також нормами захисту навколишнього середовища та безпеки. Ми надаємо підтримку нашим клієнтам у виборі матеріалів, оптимізації обсягів клею та правильного використання продуктів. В ідеалі, ми також можемо допомогти нашим клієнтам у розробці власних виробничих процесів.

Ми знаємо, як поводиться дерево та клей

У нашій оновленій лабораторії клею для дерева ми перевіряємо поведінку дерева та клею в різних умовах. Ми маємо глибокі знання про вимоги різних типів деревини, клімату, виробничих процесів, застосувань та класифікацій до клеїв. Ці знання відображаються в нашій продукції.

Наше випробувальне обладнання служить для виробничих процесів клієнта

Завдяки нашому автоматичному обладнанню для нанесення клею, ми можемо підібрати найкращий клей для виробничої лінії замовника. Обладнання можна налаштувати таким чином, щоб воно відповідало умовам виробничої лінії замовника, а також досліджувало поведінку клею та матеріалів, не порушуючи фактичний виробничий процес замовника. Систему можна використовувати для безперервної імітації робочих панельних ліній та одиничного виробництва. Під час імітації можна визначити час відкритої витримки клею та тривалість пресування. Обладнання включає блок дозування та нанесення, конвеєр та нагрівальний прес.

Ми випробовуємо матеріали клієнтів у нашій лабораторії
У нашій лабораторії ми перевіряємо тепло-, вологостійкість та міцність матеріалів за допомогою різних методів. Регіональні менеджери, які відвідують наших клієнтів, мають доступ до широкого спектру обладнання для вимірювання та тестування, такого як термічні камери, а також вимірювачі температури та вологоміри.
Наші експерти завжди поруч

Наш майже 100-річний досвід роботи з клеями доступний усім нашим клієнтам. Наші експерти завжди готові допомогти у виконанні ваших завдань та вирішенні проблем. У разі звернення до нашого сервісного центру та служби технічної підтримки вам нададуть послуги експерти, що спеціалізуються на технології виробництва та матеріалах, що використовуються у вашій галузі. Ми завжди швидко реагуємо на ваші звернення.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ЕКСПЕРТІВ!