Kiilto швидко відреагувала на потребу компанії Panda в клеї

Кондитерській фабриці Panda потрібні клеї для виготовлення, наприклад, коробок з шоколадними цукерками. Необхідність термінового пошуку нового постачальника клею для фабрики стала реальною, коли співпраця зі старим постачальником несподівано припинилася.

Компанії Panda та Kiilto до цього вже мали незначний досвід співпраці, тому природно, що фабрика звернулася до цього ж постачальника.

«Найважливішим було те, що Kiilto швидко відреагувала на надзвичайну ситуацію. Представники відділу збуту та технічної підтримки прибули протягом тижня після нашого першого контакту», — розповідає старший інженер-пакувальник Пасі Пієнімакі.

«Найважливішим було те, що Kiilto швидко відреагувала на надзвичайну ситуацію».

Kiilto змогла надати компанії Panda готовий продукт, схвалений для харчової промисловості в ЄС та США. Тестове використання клеїв на фабриці було проведено наступного тижня, що ознаменувало справжній початок співпраці.

«Клей був саме таким, який був нам потрібен, і ми змогли впровадити його дуже швидко. Багаторічний досвід Kiilto проявляється у всьому, що вони роблять, і, крім того, ми отримали всебічну підтримку».

Клей Kiilto тепер використовується у восьми застосуваннях, включаючи коробки для шоколадних цукерок, картонні коробки та маленькі коробки з цукерками. Продукт також зручніший і комфортніший у роботі для працівників, ніж той, що був раніше, оскільки він майже не має запаху.

Свою роль зіграло також те, що Kiilto – це фінський постачальник, який пообіцяв забезпечити безперервність процесів.

«Просто чудово мати у якості партнера саме фінську компанію. Ми можемо розраховувати на те, що не матимемо тих проблем, які мали з попереднім постачальником».

Panda

Panda — це бренд, який виготовляє шоколад та цукерки. Він входить до складу Orkla Confectionery & Snacks Finland Ab. Фабрика Panda в місті Вааякоскі налічує близько 200 працівників.