Kiilto бере участь у розробці нового будівельного продукту у Швеції

Конструктивні елементи або так звані сендвіч-панелі – це нові види будівельних виробів. У панелі, що складається з листового металу та кам'яної вати, клей відіграє вирішальну роль. З початку 2016 року компанія Lindab використовує клей Kiilto на своєму заводі в місті Лулео, Швеція.

«Разом з Kiilto ми розробили та випробували оптимальний клей для виготовлення наших сендвіч-панелей. Співпраця у сфері розробки зайняла деякий час, але водночас вона зміцнила нашу довіру до Kiilto. Kiilto продемонструвала свою найвищу технічну кваліфікацію та готовність до співробітництва», — розповідає розробник процесів Кеннет Пало , який працює в Lindab у місті Лулео.

Співпраця між Lindab та Kiilto розпочалась з численних випробувань та візитів до міста Тампере. В рамках проекту між компаніями налагодилася успішна співпраця у сфері розробки продуктів та технологій.

Високий професіоналізм, ноу-хау та інвестиції Kiilto в дослідженнях справили на нас велике враження. Крім того, Kiilto справді зацікавилася нами і змусила нас відчувати, що ми можемо їй довіряти. Для Kiilto було важливим, щоб ми отримали кращий тип клею за нижчою ціною, ніж раніше.

На шляху до спрощення конструкцій з листового металу

У місті Лулео Lindab провела спеціальну експертизу компанії Plannja. Вона спеціалізується на конструкціях з листового металу, переважно, в промислових будівлях та комерційних приміщеннях. Конструкції з листового металу перетворилися на спеціалізовану галузь підрозділу в місті Лулео.

«Ми спростили і розвинули процеси від розробки, проектування та документації продукції до монтажу і зовнішнього вигляду», — продовжує Кеннет Пало.

Lindab

  • Наразі компанія має декілька виробничих підрозділів у Швеції та здійснює діяльність у Чеській Республіці, Польщі, Естонії, Угорщині, Італії, Данії, Фінляндії, Франції та Великій Британії.
  • Персонал Lindab в цілому налічує приблизно 5 300 осіб.
  • У підрозділі в місті Лулео, що є найновішим у групі, працює 35 співробітників.
  • Lindab придбала підрозділ в місті Лулео в 2012 році у компанії Plannja.
  • Підрозділ спеціалізується на виробництві панелей, високого профілю 200 і балок.

Весь секрет — це клей

На сьогодні встановлені серйозні вимоги до будівель. Якість — це найголовніше у всьому. Усе починається на рівні сировини. Сандвіч-панелі складаються з листового металу, кам'яної вати та клею.

«З компонентів ми створюємо продукт, який має служити довго навіть під впливом важких та змінних погодних умов. Функціональність має відповідати суворим вимогам до якості».

Одним з ключових компонентів панелей є клей. Він має утримувати металеві листи відносно кам'яної вати як у вологих, так і в сухих умовах, як у спеку, так і в холод.

Kiilto розвивається у Швеції

Маркус Егнор, регіональний торговий представник промислового департаменту Kiilto у Швеції.

Співпраця з Lindab — хороший приклад того, як ми постійно знаходимо нові та кращі способи використання наших продуктів разом із нашими клієнтами

«Завдяки нашому потенціалу в сфері науково-дослідних робіт ми можемо запропонувати як рішення, що відповідає вимогам замовника, так і підтримку для багатьох інших промислових підприємств. Kiilto активно розвивається у Швеції, тому що багато інших виробників, на додачу до Lindab, цінують близьку довгострокову співпрацю».

ОРИГІНАЛЬНИЙ ТЕКСТ СТАТТІ ДОСТУПНИЙ В ЖУРНАЛІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ KONTAKTI

Фото: Йоганна Ганно