Завод з виготовлення хрустких хлібців покладається на клей Kiilto

Компанія Lantmännen Cerealia Oy використовує клеї Kiilto у своєму пакуванні, зауважимо, що під час вибору постачальника компанія робила особливий акцент на надійній доставці, конкурентоспроможній ціні та здійсненні операцій у Фінляндії. Співпраця з Kiilto лагодиться, адже клеї бездоганно виконують своє призначення. Схвалення термоплавкого клею для упаковки харчових продуктів привело на завод з виготовлення хрустких хлібців нового замовника.

Завод Lantmännen Cerealia Oy, що розташований на острові Коткансаарі, постійно працює в три зміни протягом року. Щогодини він випускає тисячі пакетів хрустких хлібців.

Восени 2015 року велика німецька компанія з виробництва органічних харчових продуктів Alnatura звернулася до німецького Федерального інституту оцінки ризиків (BFR) із запитом щодо схвалення для клеїв, котрі використовуються в упаковках хрустких хлібців на заводі Lantmännen Cerealia Oy в місті Котка.

«Після того, як нам повідомили про нові вимоги замовника, ми змогли швидко допомогти заводу Lantmänne Cerealia з виконанням вимог BFR», — говорить менеджер з обслуговування клієнтів компанії Kiilto Юха Рінне.

Стандарти та правила щодо клеїв, які використовуються в упаковках для харчових продуктів, відрізняються в різних країнах.

Lantmännen Cerealia Oy

Lantmännen Cerealia Oy, раніше Vaasan Oy — це хлібопекарська компанія, створена в 1849 році, яка крім Фінляндії працює також у країнах Балтії. ЇЇ найвідомішими брендами є Vaasan Ruispalat, Vaasan Taika та Vaasan Isopaahto. На заводах працюють понад 1 500 професіоналів з різних галузей у Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві. Трохи менше тисячі з них працюють у Фінляндії.

«У нас такого продукту ще не було, але ми визначили, що нам потрібно зробити, щоб мати його, і ми швидко змогли випробувати новий клей на виробництві Lantmännen Cerealia».

Навесні 2016 року клей був впроваджений на лінії з виробництва хрустких хлібців і завод зміг розпочати постачання для свого нового клієнта.

Юха Пускала з Lantmännen Cerealia та регіональний менеджер Тія Аромаа з Kiilto.

Клеї, адаптовані до процесів, підвищують ефективність виробництва

У майбутньому завод Lantmännen Cerealia має намір розширити використання клеїв Kiilto та спростити асортимент продукції.

«Чим менше видів клею нам потрібно використовувати, тим простіше це для нас на заводі. Ми прагнемо використовувати лише один клей, або не більше двох. Дослідна робота з Kiilto буде продовжена», — каже Юха Пускала , технік-пакувальник заводу.

Обслуговування, якість та надійність гарантують задоволення

Завод Lantmännen Ceralia використовує клеї Kiilto у своєму пакуванні вже близько п'яти років. Через завод проходять тисячі кілограмів клею Sitomelt EVO 10 щороку. Компанія Kiilto була обрана партнером завдяки тому, що вона є високоякісним фінським постачальником.


«Технічна підтримка поруч, а сервіс завжди доступний».

«Співпраця з Kiilto була відмінною. Клеї добре виконують своє призначення, їх постачання — надійне, а ціна — конкурентоспроможна. Той факт, що Kiilto знаходиться у Фінляндії, також відіграв дуже велику роль на її користь», — каже пан Пускала. Крім того, окремої відзнаки заслуговує технічна підтримка Kiilto: «Технічна підтримка поруч, а сервіс завжди доступний».

Фото: Томас Фройдліх