Ознайомлення з розробками нових продуктів під час навчальної поїздки

Kiilto проводить навчання своїх співробітників, щоб вони могли надавати своїм клієнтам сучасні клейові продукти, які відповідають їхнім потребам. Навесні 2016 року фахівці Kiilto пройшли курс навчання і здобули кваліфікацію European Adhesive Specialist в Інституті Фраунгофера в Німеччині.

«Тритижневий тренінг був хорошим повторенням того, що я вже знав і, водночас, прекрасною можливістю зосередитись на практичних явищах, пов'язаних зі склеюванням, також з точки зору клієнта», — розповідає керівник відділу розробки продуктів Соіліккі Котанен.

Краще обслуговування та кращі продукти для клієнтів

Для Kiilto, клієнт — це все. Персонал має постійно поновлювати свої знання та удосконалювати навички, щоб компанія могла надавати найсучасніші продукти, розроблені відповідно до процесів замовників. Навчання забезпечує постійне вдосконалення продукції в мінливій галузі.

Якщо ваші знання постійно поглиблюються, ви можете допомогти клієнтам ще більше покращити їхні власні процеси.

«Якщо ваші знання постійно поглиблюються, ви можете допомогти клієнтам ще більше покращити їхні власні процеси» — каже Юха Рінне, менеджер з обслуговування клієнтів компанії Kiilto.

Під час тренінгу фахівці отримали нову інформацію про час склеювання та нові інструменти для розробки продуктів Kiilto.

«Галузь постійно розвиваються. Тренінги — це хороший спосіб залишатися в курсі нових розробок», — каже Теро Макінен , менеджер з обслуговування клієнтів компанії Kiilto.

«Я також отримала інформацію про те, як ми можемо краще навчати своїх працівників і доносити питання, пов'язані зі склеюванням», — говорить пані Котанен.

Тенденції, спрямовані на орієнтацію на клієнта, будівництво з дерева та склеювання, як альтернативу механічним з'єднанням

На думку експертів Kiilto, найцікавішими нинішніми тенденціями, поряд з орієнтацією на клієнта, є будівництво з дерева та пропонування клейових рішень як альтернативи механічним з'єднанням.

«Склеювання можна пропонувати як альтернативу механічним з'єднанням у все більшій кількості випадків. Таким чином, ми можемо допомогти нашим клієнтам, з -поміж іншого, зробити їхні продукти легшими, безпечнішими та більш придатними для повторного використання», — розповідає пан Рінне.

«Будівництво з дерева демонструє цікаві перспективи навіть на міжнародному рівні. У будівництві з дерева в Фінляндії ми тепер маємо відмовитися від ідеї пілотних проектів. Ми маємо перейти до дійсно ефективного промислового виробництва», — каже пан Макінен.