Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Відповідальність виробника клею — це те, від чого не можна ухилятися

Відповідальність для нас означає наш спосіб роботи в компанії Kiilto, який залежить від довгострокового надійного управління продуктами, операціями та партнерствами. Це означає діяльність, яка спрямована на підтримку сталого розвитку та на активний пошук шляхів впливу на майбутнє. Наша відповідальність особливо зосереджена на питаннях безпеки навколишнього середовища та продукції, добробуту людей та успішного бізнесу.

Групи, об'єднані спільними інтересами, цінують нашу відповідальність

Наші клієнти очікують від нас забезпечення поставок надійної високоякісної продукції. Вони цінують гарне обслуговування та методи роботи, які роблять їхню роботу безпечнішою та легшою. Так само, як і наші групи, об'єднані спільними інтересами, наші клієнти зацікавлені в Kiilto як компанії, роботодавцеві та соціальному партнерові, і вони цінують той факт, що Kiilto — це фінська компанія, яка доступна на місцевому рівні.

Ми звітуємо про свої обов'язки

Наша діяльність відповідає принципам, викладеним у стандарті соціальної відповідальності ISO 26000. Ми звітуємо про нашу корпоративну відповідальність кожні три роки відповідно до рекомендацій GRI G4 (Global Reporting Initiative). Ми щорічно оновлюємо та публікуємо основні показники корпоративної відповідальності.

Найкращим показником відповідальної позиції є конкретні дії. Дізнатися більше більше про них ви можете внизу сторінки в розділі Новини/Відповідальність. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про наші зусилля щодо відповідальності, прочитайте наш останній звіт про корпоративну відповідальність.

Responsible – Kiilto and KiiltoClean corporate responsibility report

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky