Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Разом до успіху

Наша діяльність спрямована на довготривале партнерство. Ми хочемо працювати разом з нашими клієнтами, щоб створювати нові рішення, поглиблювати досвід та розвивати успішний бізнес у галузях будівництва, реконструкції та промислових застосувань клеїв. Наша спільна мета — досягнення високоякісного кінцевого результату, який здатний витримати випробування часом і вироблений надійним способом. Слухання, взаємодія та обмін знаннями з нашими клієнтами є нашою спільною метою. Перспектива нашого партнерства є частиною досвіду, на який можуть покладатися наші клієнти.

Клеї також мають бути придатними для зовнішніх робіт та різних погодних умов. Розробка продуктів відбувається швидше, коли можна зустрітись, розглянути зразки та обговорити деталі. Kiilto є однією з тих міцних ланок, яка дозволяє нам процвітати за кордоном.

- Тімо Салменаутіо, керуючий директор компанії Saltex Oy в журналі Kontakti 2015 р.

Коли компанія Puustelli Group Oy вирішила зробити свої кухні більш екологічними, їй знадобився екологічно чистий продукт для склеювання конструкцій. Kiilto допомогла нам з розробкою.
- Kontakti 2014 р.

Ми працюємо разом для довгострокового партнерства, тому надійність відіграє ключову роль. Я вірю, що ми знайдемо партнера, який допоможе нам з маркетингом та навчанням організації щодо асортименту продукції і зможе гнучко вирішувати будь-які проблеми, які можуть виникнути.
- Ілкка Куркела, технічний директор Design-Talo в Kontakti 2014 р.

Ми завжди в межах досяжності!

Наша загальнонаціональна мережа контактних осіб гарантує, що наші клієнти зможуть швидко звернутись до експертів, які зможуть найкраще відреагувати на їхні запити без затримки. Наші регіональні менеджери спеціалізуються на різних галузях будівництва та промисловості, а також активно контактують з усіма клієнтами в їхніх регіонах. Контактну особу для вашого регіону можна знайти тут.

Ви завжди можете звернутися до представника компанії Kiilto. Робота ніколи не переривається через те, що з постачальником продукції немає зв'язку, коли потрібна його консультація або візит на об'єкт.
- Кай Сеппанен, керівник робіт компанії Kumoni в Kontakti 2016 р.

Ніяких компромісів, коли справа стосується надійних поставок!

Під час розміщення замовлення у нашому центрі замовлень, клієнтові повідомляється дата поставки. Наш склад відстежує узгоджений час відправлення в режимі реального часу. Поставки мають здійснюватись із дотриманням строків, щоб не виникало перерв у роботі на будівельних майданчиках та у промисловому виробництві. Завдяки власному місцевому виробництву ми на 99 % гарантуємо надійність наших внутрішніх поставок. Якщо замовлення на продукцію надходить у першій половині дня, вона відправляється замовнику щонайпізніше в другій половині того самого дня. З наших виробничих потужностей в місті Лемпяаля відвантажується близько 270 тон продукції на день для всього світу.

Знання клієнта створюють взаємну вигоду

Ми дослухаємося до відгуків наших клієнтів та розробляємо наші навчальні програми із правильного застосування продукції в будівництві, реконструкції та промисловості для забезпечення максимальної ефективності нашої продукції. Наші навчальні заходи щорічно відвідують майже 4 000 клієнтів, які приходять, щоб оновити свої знання та навички щодо наших продуктів та їх використання. Ми проводимо навчання як особисто, так і в онлайн-режимі на нашому тренінговому веб-сайті eKileto. Крім цього, наші безкоштовні служби технічної та сервісної підтримки допомагають професійним користувачам та домашнім господарствам, відповідно, у питаннях, пов'язаних із нашими продуктами та методами виконання робіт.

Давайте слухати один одного!

Найважливішою метою нашої діяльності є надання якісних послуг клієнтам. Протягом цього і наступного року кожен співробітник компанії Kiilto дізнається про операції одного клієнта Kiilto, середовище, в якому використовуються наші продукти, та очікування, які клієнти на нас покладають. Ми також будемо проводити короткі опитування щодо різних ситуацій обслуговування клієнтів та надамо нашим клієнтам можливість висловити свої думки.

Більше інформації про філософію партнерства Kiilto можна знайти в журналі для клієнтів Kontakti.КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky