Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Маркування продукції та класифікації

Наша мета полягає у продовженні збільшення частки продуктів із екологічної класифікацією та класифікацією за безпекою, яка в зараз становить 78 % від загального обсягу продажів продукції. Продукцію, яка є безпечною для користувача та навколишнього середовища, можна визначити за таким маркуванням:

M1


Клас M1 означає, що будівельні матеріали відповідають найсуворішим класифікаціям виділення летких речовин у повітря приміщення. Присвоєння класу M1 завжди є метою у розробці будівельних матеріалів компанії Kiilto. Більше 70% реалізованих будівельних матеріалів компанії Kiilto вже мають клас M1, і цей клас присвоюється все більшій кількості промислових товарів.

CE


На всій території ЄС гідроізоляційні матеріали отримують маркування СЕ після того, як вони вони пройдуть випробування та будуть визнані як система в системі Європейського технічного схвалення (European Technical Approval, ETA). Система гідроізоляції Kiilto Kerafiber стала першою у своєму роді, яка отримала маркування СЕ. У 2004 році еластичні клеї на цементній основі стали першими продуктами Kiilto, які отримали маркування СЕ. Майже всі шпаклівки та суміші Kiilto мають маркування СЕ.

VTT

Сертифікат VTT гарантує, що продукт або система продуктів відповідає вимогам будівельних норм та стандартів Фінляндії, за умови використання відповідно до інструкцій, наведених у сертифікатах.

CG2

Властивості фуг вказані в стандарті EN 13888. Відповідно до стандарту фуги поділяються на дві групи: CG (фуги на цементній основі) та RG (фуги на смоляній основі). Крім того, CG було розділено на два класи: 1 і 2, з яких CG2 є більш суворим. Маркування CG2 також доповнюється літерами, що вказують на те, яким чином продукт відповідає вимогам: W = кращі водовідштовхувальні властивості, A = краща зносостійкість. Продукти Kiilto Saumalaasti і Klinkkerisaumalaasti мають маркування GC2 W A.

WHEEL MARK

Клеї, на яких нанесено маркування «Wheel Mark», відповідають вимогам пожежної безпеки Міжнародної морської організації (ІМО). Рекомендації ІМО включені в Директиву ЄС по судновому обладнанню. Знак «Wheel Mark» на судновому обладнанні та матеріалах свідчить про дотримання вимог директиви MED.

NSF

Маркування NSF може бути надане продукту, склад сировини якого був визнаний організацією NSF International придатним для використання у продукції, що контактує з харчовими продуктами. Сертифіковані продукти Kiilto перелічені в Білій книзі NSF.

СХВАЛЕННЯ ДЛЯ КЛЕЇВ,ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В УПАКОВЦІ ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Клеї, що мають це маркування, відповідають вимогам Регламенту (ЄС) № 1935/2004 про матеріали та вироби, призначені для контакту з харчовими продуктами, Регламенту GMP (ЄС) № 2023/2006 про належну виробничу практику, Закону про харчові продукти 23/2006 та Регламенту (ЄС) 10/2011 про пластмасові матеріали.

RMRS

Клеї з маркуванням «Російський морський регістр судноплавства» відповідають вимогам пожежної безпеки Російської морської організації.


LEED

(Leadership in Energy and Environmental Design — Лідерство в галузі енергетики та екологічного дизайну) — це американська програма екологічної сертифікації, спрямована на зменшення впливу будівель та споруд на навколишнє середовище. Уся будівельна продукція Kiilto , що не містить розчинників, відповідає вимогам сертифікату LEED.

KEY FLAG

Знак про походження «Key Flag» вказує на те, що продукт був виготовлений або послуга була надана в Фінляндії. Kiilto подала заявку та отримала цей знак для свого внутрішнього виробництва в червні 2011 року як показник фінської роботи та досвіду. Клеї, гідроізоляційні матеріали, шпаклівки, вирівнювальні суміші та лаки компанії Kiilto Oy виготовляються на власних виробничих потужностях компанії в місті Лемпяаля.

Маркування клеїв для деревини

EN 204-D2

Водостійкість клею була перевірена інститутом Ift Rosenheim на предмет відповідності вимогам стандарту EN 204-D2 . Сертифікат свідчить про те, що клей отримав класифікацію водостійкості D2.

EN 204-D3


Водостійкість клею була перевірена інститутом Ift Rosenheim на предмет відповідності вимогам стандарту EN 204-D3. Сертифікат свідчить про те, що клей отримав класифікацію водостійкості D3.

EN 204-D4

Водостійкість клею була перевірена інститутом Ift Rosenheim на предмет відповідності вимогам стандарту EN 204-D4. Сертифікат свідчить про те, що клей отримав класифікацію водостійкості D4.

EN 14257 (WATT91)


Термостійкість клею була перевірена інститутом Ift Rosenheim на предмет відповідності вимогам стандарту EN 14257 (WATT91). Сертифікат свідчить про те, що клей отримав класифікацію термостійкості для клеїв.

EN 15425

Клей, що відповідає вимогам стандарту EN 15425, був схвалений для виробництва клеєного брусу, позначеного знаком CE відповідно до стандарту EN 14080.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky