Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Хімічна безпека

Хімічна безпека є важливим питанням, яке стосується кожного. Ми уважно стежимо за змінами в законодавстві та прагнемо бути залученими до забезпечення безпечнішого та більш екологічного майбутнього для хімічної промисловості. Ми активно працюємо над тим, щоб усунути шкідливі хімічні речовини зі складу наших продуктів і відповідати різноманітним вимогам щодо класифікації, таким як Nordic Ecolabel.

У компанії Kiilto багато уваги приділяється хімічній безпеці. Наприклад, сюди належить безпечне поводження з хімічними речовинами та мийною водою у виробництві, безпечне завантаження та упакування хімічних речовин. Наші зусилля із забезпечення хімічної безпеки гарантують, що наші користувачі отримуватимуть безпечні продукти, попереджувальні символи та паспорти безпеки, які відповідатимуть останнім нормам.

Ми також проводимо для наших клієнтів навчання щодо безпеки продуктів, наприклад, надаємо інструкції з безпечного використання ізоціанатів.

Щодо питань, пов'язаних з хімічною безпекою, звертайтеся до нашого відділу безпеки продукції за адресою електронної пошти: productsafety(at)kiilto.com.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky