Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Навколишнє середовище та безпека

Відповідальність за безпеку та довкілля є невід'ємною частиною щоденних операцій компанії Kiilto, її керівних принципів, організаційної культури та стратегій.

Наша продукція є результатом ретельного планування життєвого циклу.

Відповідальність за безпеку та довкілля є визначальним фактором у розробці наших продуктів та плануванні життєвого циклу, від вибору сировини та упаковки до виробництва, дистрибуції, використання та утилізації упаковки та залишків продукції. Роль розробки продуктів у нашій відповідальності за виробничий цикл є дуже великою, і ми приділяємо цьому дуже багато уваги.

Відповідальність за навколишнє середовище

У нашій роботі з розробки продуктів враховуються останні досягнення, пов'язані з безпекою та захистом навколишнього середовища, оскільки наша продукція — це найважливіший спосіб впливу на питання, повзанні із захистом навколишнього середовища. Ми беремо активну участь в екологічних організаціях в хімічній промисловості та у важливих проектах.

Відповідальність за здоров'я та безпеку клієнта

Наш відділ розробки продуктів прагне завжди обирати максимально безпечну сировину для користувачів та навколишнього середовища. Ми уважно стежимо за змінами в законодавстві щодо хімічних речовин і намагаємось їх передбачати.

Часто запити на розробку безпечних продуктів надходять безпосередньо від клієнтів. Прочитайте історію компанії Parmarine Oyпро те, як новий клей, розроблений у співпраці з нами, зробив їхню роботу безпечнішою, ніж будь-коли раніше.
Клей Kiilto усуває шкоду, яку заподіюють хімічні речовиниКлей Kiilto усуває шкоду, яку заподіюють хімічні речовини

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky