Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Рішення для будівництва та промисловості

Компанія Kiilto Oy, заснована в 1919 році, є фінським виробником продуктів хімічної промисловості для будівництва та промисловості. Наш бізнес включає розробку, виготовлення та збут клеїв, а також тісно пов'язаних з ними продуктів на основі всебічних знань про зв'язування. Компанія входить до Kiilto Family Group.

Клієнти вказують шлях

Ми завжди розробляємо нові продукти та вдосконалюємо існуючі на основі побажань наших клієнтів. Крім постачання клейових продуктів, ми надаємо допомогу щодо етапів виконання робіт, пов'язаних з ґрунтуванням, гідроізоляцією, ущільненням, фінішним оздобленням, захистом та доглядом за поверхнями.

Ми розробляємо всі наші продукти власними силами в тісній співпраці з нашими клієнтами. Ми завжди поруч і до нас легко дістатися. Ми ознайомлені з потребами, матеріалами та умовами кожного клієнта та дуже ретельно дотримуємось усіх вимог щодо захисту навколишнього середовища, безпеки та якості. Наші спільні зусилля з досліджень та розробок тривають доти, доки відповідний продукт не відповідатиме очікуванням клієнта. Ми надаємо сумісні продукти та системи для всіх застосувань, що полегшує процес вибору та саму роботу.

Ваші бажання обмежуються лише вашою фантазією!

Темп змін у нашому довкіллі прискорюється щороку. Матеріали та технології виробництва наших клієнтів постійно розвиваються, законодавство стає все більш суворим, а розповсюдження цифрових технологій набирає все більших обертів. Існує постійний попит на нові рішення. Ці фактори постійно розширюють перелік вимог до клеїв та їхнього хімічного складу. Саме тому ми завжди стежимо за останніми досягненнями у нашій галузі. Ми беремо участь у роботі різних експертних груп у Фінляндії та за кордоном. Завдяки інноваційним продуктам, рішенням і послугам ми можемо задовольняти мінливі потреби наших клієнтів та навколишнього середовища.

Зроблено у Фінляндії, відповідально та професійно

Наша продукція отримала символ «Key Flag», що означає, що ми самі виробляємо нашу продукцію на наших заводах у місті Лемпяаля, Фінляндія. Ми дбаємо про те, щоб протягом усього строку служби кожного продукту завжди робився відповідальний, екологічний та безпечний вибір. Це дозволяє нам створювати комплексні рішення, які є стійкими з точки зору їхньої технологічності, якості та впливу на навколишнє середовище. Клієнти завжди можуть розраховувати на надійні поставки, високу якість наших виробів та відмінне обслуговування.

Ми є одночасно фінською та міжнародною компанією

У Фінляндії наші виробничі потужності та головний офіс розташовані в місті Лемпяаля, а офіси продажів і склади знаходяться у містах Вантаа, Куопіо та Оулу. Крім Фінляндії, ми також активно працюємо в Росії та країнах СНД, а також у країнах Балтії, Скандинавії та Польщі. На міжнародних ринках ми надаємо місцеві послуги через наші дочірні компанії. Разом ми утворюємо мережу, яка може використовувати всебічний міжнародний досвід на користь наших клієнтів. Щоб дізнатися більше про наші міжнародні дочірні компанії, натисніть на посилання «Міжнародні сайти» на верхній панелі навігації.

Виготовлення продукції — це високоточний процес

Перегляньте відео про те, як виготовляються гідроізоляційні розчини та клеї. Більш детальну інформацію на цю тему можна знайти в нашому журналі для клієнтів Kontakti 2015.


ОБОРОТ 2017 року

Фінляндія та міжнародні дочірні компанії

85,9 млн євро


Чисельність працівників

Фінляндія та міжнародні дочірні компанії

437


20 %

фінського персоналу задіяно у розробці продуктів


НАДІЙНІСТЬ ПОСТАВОК У ФІНЛЯНДІЇ

99 %


Наші заводи в місті Лемпяаля відвантажують

320

ТОНН ПРОДУКЦІЇ НА ДЕНЬ ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ.


МИ ПРОВОДИМО НАВЧАННЯ ДЛЯ

4000

клієнтів та підприємств роздрібної торгівлі на рік.


КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky