Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Майже століття фінської адгезивної хімії

Історія Kiilto розпочалася в жовтні 1919 року на невеличкому заводі з виготовлення засобів для укріплення волосся та кремів для взуття в районі Піспала міста Тампере


У той час в країні був дефіцит майже всього. Проте навколо було багато винахідливих людей. Якщо товари не можна було імпортувати, створювались компанії, щоб виготовляти їх локально. Саме так народилася компанія, відома як Kiilto Oy.
- Історія Kiilto / Ханну Хіттінен

У 1910-х роках хімікам доводилося продавати засоби для укріплення волосся та полоскання рота, а на взуттєвих фабриках закінчувалися фарби, лаки, віск та клеї, меблевим фабрикам потрібні були спиртові лаки та поліролі. Назва Kiilto (дослівно – блиск) вказує на товари, які компанія виготовляла на етапі свого становлення.

Клей витісняє механічні з'єднання

Першим власником Kiilto була працьовита людина, яка була генератором ідей і швидко перелаштувалася на продукти та клієнтів, які були важливими для заводу. Він почав розмірковувати над виготовленням клеїв для взуттєвої промисловості, в яких він бачив блискучий комерційний потенціал. Склеювання могло замінити традиційні механічні способи для з'єднання для з'єднання різних матеріалів, отримуючи чистий та акуратний кінцевий результат.

Створення клейових підлогових покриттів у 1930-х роках також стало поштовхом до виробництва клеїв для будівництва. З розвитком матеріалів та методів, в будівництві та в інших галузях промисловості потреби та способи застосування постійно розширювалися.

Було також виявлено, що скріплення стає комплексним процесом, який включає різні етапи поряд зі склеюванням. Це спонукало компанію Kiilto розширити свій асортимент продукції.

Ще в 1960-х роках фінські будівельники часто використовували елементи, які потребували кінцевої обробки спеціальною вирівнювальною сумішшю перед наклеюванням килимового або іншого підлогового покриття. Найбільш привабливим постачальником, звичайно ж, був завод, який міг би постачати як клей, так і вирівнювальні суміші.
(Історія Kiilto / Ханну Хіттінен)

Сьогодні Kiilto розробляє і виробляє клеїв та суміжні продукти і системи для різних галузей промисловості та будівництва.

Постійний помічник у підвищенні рівня зайнятості у Фінляндії

Компанія Kiilto майже ціле століття виробляє фінські продукти та створює добробут. Ця робота триває і зараз.Купуючи якісний фінський продукт, ви підтримуєте все суспільство.

Керуючий директор Kiilto, журнал для клієнтів Kontakti 2015Оскільки завод повністю належить фінським підприємцям, громадськість має приділяти більше уваги його продукції, оскільки вона безперечно заслуговує на це.

Стаття з новин 1925 року

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky