Відмінні оцінки в сертифікації Active Workplace

Kiilto Oy проходить сертифікацію Active Workplace кожні два роки. У сертифікації 2016 року компанія отримала рекордний результат, набравши 90 % від максимальної кількості балів (у 2014 році – 83 %). Цей результат є також видатним і на національному рівні.

Сертифікація Active Workplace — це інструмент оцінки та розвитку фізичної активності персоналу. ЇЇ основна мета полягає в тому, щоб надати організаціям-учасникам інформацію про різні аспекти фізичної активності персоналу та про якість такої активності. Організатором сертифікації є Valo, Національна фізкультурно-спортивна організація Фінляндії разом з регіональними спортивними асоціаціями. До сертифікації допускаються організації, які набирають не менше 50% від максимальної кількості балів.

Підвищення добробуту шляхом участі в активних заходах

Однією з цілей нашої програми професійного добробуту є постійне покращення нашого попереднього результату сертифікації. Компанія Kiilto Oy досягала цієї мети у кожній із чотирьох своїх сертифікацій, завдяки визначеному та довгостроковому вдосконаленню заходів з професійного добробуту. Компанія досягла чудового результату, наприклад, у співпраці з системами охорони здоров'я на виробництві, активізації тренувань та подальшого контролю. Можливості для поліпшення результатів все ще існують у таких сферах, як тривалість тренувань, управління та виділення ресурсів, а також умови тренувань. Компанія Kiilto, безумовно, не відпочиватиме на лаврах, хоча її заходи з фізичних тренувань персоналу були визнані відмінними.