Орієнтування веде нас до спільних цілей

Багато навичок набуваються природним чином під час виконання повсякденних завдань, однак хороше орієнтування дозволяє швидше і легше вивчати робочі завдання та адаптуватися до робочого середовища. Навіщо обирати важкий шлях для навчання, якщо є інші варіанти.

Початок нових трудових відносин — це чудова можливість для роботодавця отримати свіжий погляд на речі та поставити під сумнів загальноприйняту практику. У кращому випадку, орієнтування вчить і пропонує обидва способи. Успішне орієнтування дасть загальне розуміння того, як знайти ту частину, яка дозволить скласти пазл, яким є робоча спільнота.

Частина розміром як Південно-Східна Фінляндія

Тія Аромаа — новий регіональний менеджер Kiilto Oy у Південно-Східній Фінляндії. Після закінчення Технологічного університету Лаппеенранта зі ступенем магістра наук (хімія) пані Аромаа працювала на різних посадах у сфері збуту як експерт, а також як дослідник. Вона потрапила до компанії Kiilto через оголошення про вакансію, коли всі частини пазлу, здавалося, встали на своє місце. Орієнтаційний період пані Аромаа був часом обміну думками.

«Під час свого орієнтування я отримала велику кількість нової інформації. Іноді це навіть не вкладалося у мене в голові!» — каже пані Аромаа з посмішкою і продовжує: «Особливо корисним було познайомитись із фахівцями компанії Kiilto, на досвід яких я зможу спиратися в майбутньому, коли у мене виникнуть запитання. Коли у вас така мобільна робота, орієнтаційний період є дійсно важливою частиною «вливання» у посаду та в робоче середовище».

Орієнтування також дає робочій спільності можливість познайомитись з її новим членом. Цим закладається основа для успішної співпраці.

Хороше орієнтування мотивує

Успішне орієнтування залучає працівника до його нової посади та робочого місця і гарантує позитивний початок роботи. Це зменшує плинність кадрів та дозволяє відчувати свою роботу більш значущою. Важливо також відчувати, що цілі компанії — це те, чого ви хочете досягати своїми діями.

«Орієнтування зміцнило моє позитивне враження про Kiilto як компанію з великою кількістю хороших цінностей. Я вважаю Kiilto стабільною та гуманною сімейною компанією, яка дбає про захист навколишнього середовища», — говорить пані Аромаа.

Клієнти в центрі навчального процесу

Промислові клієнти представляють різні галузі промисловості, тому існує безліч різних потреб, наявних продуктів та застосувань для цих продуктів. У компанії Kiilto орієнтація на клієнта також враховується під час орієнтування нових співробітників.

«Ще під час мого орієнтування я супроводжувала своїх інструкторів під час візитів до клієнтів. Ці візити дозволили мені ближче вивчити потреби клієнтів та робочі середовища», — каже пані Аромаа.

«Моя робота проходить в постійній взаємодії з клієнтами, тому для мене дуже важливо навчитися знати і розуміти своїх клієнтів. Я виконую роль контактної особи, до якої вони можуть звернутися з будь-якого питання», — наголошує пані Аромаа.

Орієнтування зміцнило моє позитивне враження про Kiilto як компанію з великою кількістю хороших цінностей. Я вважаю Kiilto стабільною та гуманною сімейною компанією, яка дбає про захист навколишнього середовища.