Натхнення — це рушійна сила для розробника продуктів

Робота керівника відділу розробки продуктів Соіліккі Котанен вимагає творчості та сміливості, щоб випробовувати нові речі. Різностороння і складна робота мотивує вас, тому що ви можете створювати нові рішення для потреб клієнтів на основі власної компетенції.

«Найкращим у моїй роботі є почуття, яке виникає під час спалахів натхнення, яке я отримую, коли працюю над проектами з розробки нових продуктів», — говорить пані Котанен.

Група, яку вона очолює, займається розробкою двокомпонентних поліуретанових клеїв для застосування у промисловості. Робота з розробки продуктів — це не нудна важка праця наодинці; найкращі рішення створюються шляхом злагодженої співпраці.

«Під час роботи над проектом для замовника вже існує чіткий попит на продукт, що розробляється. Продукт буде використовуватися відразу, що дозволяє відчувати ваш власний внесок важливим».

Сила співпраці

У своїй роботі пані Котанен знаходить мотивацію у винаході нових речей та вдосконаленні старих. Різноманітна робота, можливість впливати на свої посадові обов'язки та злагоджена співпраця між різними підрозділами сприяють задоволеності роботою. Вона також віддає належне своїм висококваліфікованим колегам та робочій атмосфері в компанії Kiilto.

«Коли ми разом обговорюємо свої ідеї, то часом це призводить до виникнення абсолютно нових ідей», — говорить пані Котанен.

Привабливість добре відомих продуктів та фінської компанії

Коли пані Контанен подавала заявку на роботу в компанії Kiilto, її приваблювала різноманітна і саме фінська розробка продуктів, добре відомі продукти та великий асортимент. Приємним сюрпризом стали заходи з підтримки професійного благополуччя в компанії Kiilto.

«Те , що Kiilto — це фінська компанія, є дуже важливим фактором для мене», — підкреслює пані Котанен. «Я хочу допомагати розвивати фінські продукти і таким чином допомагати у створенні нових робочих місць та процвітання у Фінляндії».

Найкращим у моїй роботі є почуття, яке виникає під час спалахів натхнення, яке я отримую, коли працюю над проектами з розробки нових продуктів.