Музика приносить радість і створює близькість на робочому місці

Музика особлива тим, що вона може взяти слухача в подорож крізь час. Музика може притягуватися до емоції або етапу життя, як магніт; коли починає грати пісня, заряджена спогадами, вона викликає минулі враження, почуття та запахи. Магія музики була присутня в травні, коли ансамбль Kiilto виступав на заході Lempäälän Ehtookoto. Пісні пробудили спогади слухачів про музику та хор. Учасники хору Kiilto разом створюють нові спогади та вважають, що вчитися новому разом — це завжди цікаво.

Навесні 2015 року в головному офісі Kiilto Family Group в місті Лемпяаля був створений хор працівників. Організатором був асистент з науково-дослідної роботи компанії Kiilto Oy Сату Юракоскі .

«Ідея створення хору чи просто співу разом існувала протягом кількох років до створення хору. У процесі розробки продуктів ми мали звичку співати під час роботи, а особливо під час вечірніх зібрань. Звідти і пішла ідея», — говорить пан Сату.

Для працівників у місті Лемпяаля є широкий вибір рекреаційних заходів у формі багатьох видів групових вправ і можливостей займатися різними видами спорту. Хор доповнює вибір рекреаційних можливостей для персоналу, забезпечуючи альтернативу для відновлення сил через фізичні вправи.

«Приємно співати в хорі, тому що це змушує забути про всі інші думки в моїй голові і дозволяє зосередитися виключно на співі. Це момент релаксації посеред робочого тижня», — говорить керівник відділу розробки продуктів компанії Kiilto Oy Мар'яана Муссало .

Хор — більше, ніж сукупність голосів

Хорі Kiilto очолює Майя Хальме , яка також працює учителем співу в місті Тампере. Підхід Майї до навчання сповнений ентузіазму, який також поширюється на співаків. Хоровий спів – це колективна робота у своєму кращому прояві; незважаючи на те, що учасники іноді навчаються, як співати високо і голосно, вони не конкурують один з одним. Важливо навчитися слухати інших і віднайти гармонію, яка працює.

«Перш за все, колективний спів покращує самопочуття і є відмінним способом зняти напругу. Це також дає радість успіху, коли ви завжди навчаєтесь чомусь новому», — розповідає асистент з науково-дослідної роботи компанії Kiilto Oy Паіві Йокінен.

«Коли ви співаєте разом, навіть ваш власний голос звучить так мило! Я також навіть трохи плачу: коли хор чудово співає, я просто не можу схлипувати від радості», — каже Пейві з блиском в очах.

Великий простір

У хорі Kiilto навчання проходить дуже весело і легко, а хоббі не сприймається дуже серйозно.

«З людьми, яких ви знаєте, неважливо, чи ви завжди потрапляєте в ноти. Найголовніше є те, що робите щось разом і вам від цього весело. І ви маєте пам'ятати, що в хорі є багато людей, які фальшивлять», — сміється Мар'яана

Перш за все, колективний спів покращує самопочуття і є відмінним способом зняття напруги Це також дає радість успіху, коли ви завжди навчаєтесь чомусь новому.