Ідеї для дипломного дослідження, отримані під час літньої роботи

Матіас Хамнстрьом вміло керує навантажувачем у пакувальному центрі компанії Kiilto. Наближаючись до завершення навчання, пан Хамнстрьом цього літа працює в пакувальному центрі компанії Kiilto. Після цього співпраця буде продовжена, коли він готуватиме свою дипломну роботу з логістики.

Розвиток ідей, навіяних практикою

Програма бакалавра з логістики спрямована на формування у студентів навичок з планування, розробки та управління логістикою, орієнтованого на клієнта. За літо пан Хамнстрьом зміг вивчити поточний стан справ та операції складу пакувальних матеріалів компанії Kiilto на низовому рівні.

З осені пан Хамнстрьом планує раціоналізувати операції складу пакувальних матеріалів компанії Kiilto у своєму дипломному проекті на основі зроблених ним спостережень та власних думок.

«Ця дипломна робота буде надзвичайно корисною для нас. Матіас може розглянути проблеми складу пакувальних матеріалів з нової точки зору. Таку роботу з оптимізації легко пропустити у повсякденній рутині, тому цей проект є для нас чудовою можливістю по-справжньому заглибитися в цю проблему», — говорить директор з виробництва пакувальних матеріалів пан Антті Похья (Antti Pohja).

Літня робота: люди та атмосфера

Змістовна літня робота — це сума багатьох різних чинників. Хороша атмосфера, злагоджена співпраця та справедливе поводження на літньому робочому місці залишають позитивні враження, які можуть зберігатися десятиліттями.

«Найкраще, що я можу сказати про Kiilto — це, безумовно, приємна атмосфера та люди», — каже пан Хамнстрьом посміхаючись.

«Матіас – розумний і спритний хлопець, який швидко навчається. Він може працювати самостійно та передбачливо. Він не сидить просто так і не байдикує, коли трапляється тимчасове затишшя», — говорить пан Похья.

Веселий хлопець Хамнстрьом доводить на власному прикладі, що навіть літній працівник може зробити свіжий внесок у створення гарної робочої атмосфери. Позитивна взаємодія створюється разом.

Найкраще, що я можу сказати про Kiilto — це, безумовно, приємна атмосфера та люди.