Хороший торговий представник може бачити світ очима клієнта

Регіональний менеджер Марко Суомінен з відділу будівельних матеріалів компанії Kiilto має сильне рукостискання та заразливу усмішку. Фахівець з продажу знає, як ставити запитання і слухати, і що непотрібно поспішати, навіть якщо в його календарі вже звучить нагадуванням про його наступну зустріч.

«Побудова партнерських відносин, зустрічі з людьми та досягнення успіху разом — це основні причини, чому мені подобається ця робота», — каже пан Суомінен посміхаючись.

Ціль — успіх клієнта

Найкращі робочі моменти пана Суомінена пов'язані з взаємодією, коли його досвід дає йому змогу допомогти клієнтові досягти успіху.

«На практичному рівні робота часто полягає у співпереживанні та розумінні потреб різних груп клієнтів та партнерів. Моя робота під час взаємодії з клієнтом потребує глибокого знання будівельної галузі, а також навичок та бажання вчитися новому», — говорить пан Суомінен.

Створення міцних партнерських відносин

Пану Суомінену було надано можливість адаптувати свої посадові обов'язки як регіонального менеджера компанії Kiilto відповідно до його власних уподобань і компетенції. Наприклад, проведення тренінгів для клієнтів стало для нього приємним та природним способом зміцнення зв'язків з клієнтами. Так він почав проводити десятки тренінгів для різних груп клієнтів щороку.

Продуктивна робота з продажу вимагає підприємницького підходу та далекоглядного бачення. Компанія Kiilto не має на меті отримувати «швидкі гроші», а натомість прагне до створення міцних партнерських відносин відповідальним чином.

Те саме далекоглядне бачення також відображається у відносинах між Kiilto та її працівниками. Для пана Суомінена стабільна зайнятість принесла постійність і відчуття того, що працівники цінуються. Як активний спортсмен, пан Суомінен також вдячний за інвестиції компанії в підтримку професійного благополуччя.

«Робота у відповідальній компанії – це те, про що я можу також з гордістю розповісти клієнтам», — говорить пан Суомінен.

Побудова партнерських відносин, зустрічі з людьми та досягнення успіху разом — це основні причини, чому мені подобається ця робота.