Швидке вирівнювання підлоги

Наливний розчин наноситься безпосередньо на пустотні плити перекриття і працює також на великих поверхнях комерційних приміщень.

У проекті H.A.B., який будується на центральній площі в місті Пієтарсаарі, під площею будуть побудовані приміщення, магазини та паркінг.

Коли розчинонасос компанії Remontti ja sisustuspalvelu Oy прибуде на будівельний майданчик вранці в понеділок, керівник робіт Арі Салмела обіцяє, що до середи буде вирівняно 1 000 квадратних метрів підлоги на житлових поверхах.

Наливний розчин також придатний для використання в будівництві офісних приміщень.

«Ми зарезервували 80 тонн розчину. Паркетну підлогу можна буде укладати, щойно наливний розчин висохне, тобто через декілька тижнів», — говорить пан Салмела.

Наливний розчин, який наноситься підрядником, самостійно вирівнюється на поверхні пустотних плит перекриття. Він не створює жодних проблем і гарантовано буди рівним.

Наливний розчин широко використовується в житловому будівництві. З іншого боку, на великих площах комерційних приміщень цей метод використовується ще не так широко.

«Багато хто вважає, що закачувати розчин безпосередньо на поверхню пустотної плити перекриття це дорого», — каже пан Салмела.

Наливний розчин заощаджує час і скорочує етапи виконання робіт.

Часто виникають побоювання щодо того, що довгі та вигнуті пустотні плити перекриття збільшують витрату матеріалу. З цієї причини на поверхню порожнистої плити заливається поверхнева бетонна плита.

«Згідно з нашими підрахунками, насосне вирівнювання в цілому виходить дешевшим. Менша кількість робочих етапів заощаджує час», — говорить Арі Салмела.

Найбільша вигода — це заощаджений час, що дає запас в графіках будівництва. Бетонна плита, що заливається на поверхню пустотної плити перекриття висихає приблизно за два місяці. Враховуючи цей період висихання, насосне вирівнювання заощаджує шість тижнів часу.

«Після висихання, бетонну підлогу ще треба відшліфувати та вирівняти, тоді як підлога, вирівняна насосним методом, готова до укладення верхнього покриття відразу після висихання», — нагадує пан Салмела.

Вирівнювальна шпаклівка зменшує витрату і покращує результат

Вирівнювання підлоги на двох поверхах H.A.B. з комерційними приміщеннями було виконано в два етапи.

«Ми виконали ґрунтування і вирівнювання основи за один день. Розчин для вирівнювання поверхні був закачаний наступного дня», — говорить пан Салмела.

Пустотні плити перекриття на великих площах підлоги в комерційних приміщеннях мали невеликі нерівності посередині. Наливний розчин Base від Kiilto був закачаний у найбільші отвори. Завдяки цьому нам знадобилася менша кількість вирівнювального розчину Universal, а кінцевий результат також був кращим.

Достатньо лише одного заливання!

Житлові поверхи, які саме зараз зводяться, буде залито розчином Base із вмістом армуючих волокон. Верхня частина пустотних плит є теплоізольованою, а труби системи «тепла підлога» огортаються шаром розчину під скловолоконною сіткою. Достатньо лише одного заливання. «Використання розчину Base дає гарну основу для паркетної підлоги. Для килимового покриття я б ще додав вирівнювання поверхні», — каже пан Салмела.

Продукція Kiilto, що була використана у проекті

КОМЕРЦІЙНІ ПРИМІЩЕННЯ

  • Підлога комерційних приміщень була вирівняна шляхом нанесення ґрунтовки Kiilto Start Primer на поверхню пустотної плити перекриття.
  • Вирівнювання основи було виконано поверх цього шару того самого дня, використовуючи розчин для вирівнювання підлоги Kiilto Plan Base.
  • Наступного дня на підлогу був нанесений розчин Kiilto Plan Universal. Утворена поверхня висохла приблизно через два тижні.

ЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ

  • Підлога житлових приміщень на вищих поверхах була підготовлена для вирівнювання поверхні розчином Kiilto Plan Base.
  • Розчин із вмістом армуючих волокон придатний для бетонних поверхонь різних типів, приміщень з системою «тепла підлога» і наливної підлоги, що лежить на ґрунті.