Продукція компанії Kiilto завоювала довіру будівельної компанії Kumoni своїм швидким висиханням та підвищеною зручністю виконання робіт.

Менший час висихання і підвищення зручності виконання робіт

Будівельна компанія Kumoni, що розташована в місті Куопіо, почала використовувати шпаклівки, гідроізоляційні рішення та клеї компанії Kiilto.

Компанія Kumoni вже протягом тривалого часу бере активну участь у розробці продукції компанії Kiilto. Спільна науково-дослідна робота дозволила значно скоротити час висихання. Партнерство вийшло на новий рівень, коли компанія Kumoni вирішила випробувати вирівнювальну шпаклівку Kiilto OT Light машинного нанесення методом розпилення.

«Ми використовували шпаклівки машинного нанесення інших виробників, але ми шукали продукт з дещо іншими властивостями. Випробувавши вирівнювальну шпаклівку Kiilto OT Light, ми відразу ж зрозуміли, що ми знайшли потрібний продукт», — каже керівник робіт Кай Сеппанен.

Робітники віддають перевагу Kiilto

Машинне розпилення значно прискорює роботу: кваліфікований робітник може виконати розпилення шпаклівки в шести ванних кімнатах за добу. Якби цей процес виконувався вручну, це зайняло б значно більше часу.

Майстри з укладання плитки компанії Kumoni віддають перевагу високоякісній продукції компанії Kiilto, яка підвищує зручність виконання робіт. З міркувань захисту здоров'я важливо, щоб продукція не утворювала пил.

Сумісність, фінська якість та хороше обслуговування були переконливими

Компанія Kumoni почала використовувати лінійку продуктів Kiilto, оскільки хотіла гарантувати сумісність різних продуктів. Важливим критерієм також стала наявність обслуговування.

«Ви завжди можете звернутися до представника Kiilto і компанія дійсно дослухається до своїх клієнтів. Робота ніколи не переривається через те, що з постачальником продукції немає зв'язку, коли потрібна його консультація або візит на об'єкт».

Робота ніколи не переривається через те, що з постачальником продукції немає зв'язку, коли потрібна його консультація або візит на об'єкт.

За словами регіонального менеджера Kiilto Карі Рінне, ключову роль також відіграє швидкість, оскільки компанія Kumoni надає перевагу купівлі вітчизняної продукції та найманню місцевих субпідрядників для виконання робіт.

«Те, що наша продукція повністю фінська цінується дуже високо і, безумовно, є одним з факторів, що призвели до співпраці з компанією Kiilto», — говорить пан Сеппанен.

Фото: Пентті Ванска

ПОВНИЙ ТЕКСТ СТАТТІ ДОСТУПНИЙ В ЖУРНАЛІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ KONTAKTI


Kumoni

Kumoni — це компанія, головний офіс якої знаходиться в місті Куопіо, що спеціалізується на ремонті систем опалення, водопостачання, вентиляції та електропостачання. Вона працює в житлово-будівельних кооперативах, громадських та комерційних будівлях. В компанії Kumoni працює близько 35-40 штатних співробітників, а її річний оборот становить близько 6-8 млн євро.
www.kumoni.fi