Монтаж KeraSafe не став проблемою для професіонала

Гідроізоляційна система Kiilto KeraSafe була легко і швидко встановлена на першому в Фінляндії об'єкті KeraSafe у місті Порі.

На будівельному майданчику житлового кварталу Aurinkoranta система KeraSafe використовувалася для гідроізоляції вологих приміщень. Нова система гідроізоляції була застосована в восьми квартирах. Керівник об'єкту Томі Сетала від компанії Lemminkäinen не бачить жодних проблем у монтажі.

«Якщо ви коли-небудь клеїли шпалери, для вас не складе жодних проблем нанести гідроізоляційні плівку KeraSafe на стіни. В описі системи KeraSafe було зазначено, що вона швидко монтується, і це підтвердилося, щойно ми налагодили процес», — говорить пан Сетала.

Спеціалісти з будівництва швидко призвичаїлися до нової системи, так само як і робітники на об'єкті в місті Порі. За словами регіонального менеджера Kiilto Ярмо Пелтонена, звичайна гідроізоляція ванної кімнати площею 30 м2займає приблизно один день.

«Але професіонал може виконати гідроізоляцію двох-чотирьох ванних кімнат за добу, використовуючи систему KeraSafe», — говорить пан Пелтонен, описуючи економію часу.


Якщо ви коли-небудь клеїли шпалери, для вас не складе жодних проблем нанести гідроізоляційні плівку KeraSafe на стіни. В описі системи KeraSafe було зазначено, що вона швидко монтується, і це підтвердилося, щойно ми налагодили процес.


Правильна гідроізоляція в один прийом

Гідроізоляційна плівка KeraSafe має товщину приблизно 0,6 мм. Необхідний шар має незмінну стандартну товщину, що також робить ефективнішим технічний огляд. Спочатку на стіну наноситься клей, а потім на нього приклеюється плівка. Після монтажу армуючих кутиків та прохідних елементів, ізоляція буде готова відразу після висихання. Це важливо в підготовчих роботах. Поверхня має бути рівною та ретельно очищеною. Основи слід також ретельно почистити пилососом. Під час монтажу листи перекриваються на 5 см, а позначена на них вирівнювальна лінія полегшує процес монтажу.

«Якщо на листі з'являється зморшка або отвір, це можна легко виправити. У цьому випадку також застосовується правило 5 см. Прикріплення здійснюється за допомогою термоплавкого клею KeraSeal», — говорить пан Пелтонен.

Здатність до закупорювання тріщин у системі KeraSafe знаходиться у вищій категорії: 3. У разі пошкодження і необхідності заміни плитки, ізоляція не дуже руйнується і плитку легко замінити. З огляду на отриманий позитивний досвід, пан Сетала каже, що систему KeraSafe також можна буде використовувати на майбутніх об'єктах:

«Під час виконання монтажу ви швидко набиваєте руку і робота виконується швидко».

KeraSafe

KeraSafe — це водо- паронепроникна мембрана для гідроізоляції вологих приміщень. Вона придатна для використання у панельних та кам'яних будівлях. З мембраною KeraSafe гідроізоляцію можна виконати за один прийом. KeraSafe легко і швидко монтується, а товщина мембрани завжди правильна.