KeraPro — це новий фаворит професіоналів

Kiilto KeraPro — найшвидший гідроізоляційний розчин у Фінляндії. При нанесенні валиками час висихання становить близько 1 + 2 години. При розпилюванні час висихання становить всього одну годину. Робота також прискорюється завдяки можливості вимірювати товщину плівки за допомогою ультразвукового пристрою. Новий продукт привернув увагу фахівців відразу після його випуску на ринок.

«Розпилення значно прискорює роботу. Я також твердо переконаний, що такі продукти поліпшать якість будівництва», — заявив Юссі лунден на заході, присвяченому випуску нового продукту Kiilto KeraPro. Як клієнт, він був залучений до розробки продукту і був дуже задоволений кінцевим результатом.

Єре Хайкарайнен, який стоїть поруч киває головою:

«Це полегшить нашу роботу. Те, що продукт швидко висихає і не розтікається, дійсно важливо на наших будівельних майданчиках. У мене дійсно гарне враження від нього», — говорить він.

Це полегшить нашу роботу. Те, що продукт швидко висихає і не розтікається, дійсно важливо на наших будівельних майданчиках.

Нова ізоляція, що наноситься методом розпилення

Гідроізоляційна мастика швидкого висихання Kiilto KeraPro отримала високу оцінку під час заходів, присвячених випуску нових продуктів у місті Лемпяаля та Хельсінкі. І це не дивно. За словами Мар'яана Муссало, керівника відділу розробки продуктів компанії Kiilto, мастика Kiilto KeraPro — це найбільш швидкосохнучний гідроізоляційний продукт у Фінляндії.

«Час висихання нанесеного валиком продукту становить 1 + 2 години, тому в нормальних умовах облицювання плиткою можна виконувати в той самий день. У випадку розпилювання продукт за сприятливих умов може висохнути за одну годину. Однокомпонентний характер продукту також збільшує швидкість роботи. Після використання KeraPro немає відходів», — каже пан Муссало.

Ультразвукове вимірювання тепер стало можливим

У зв'язку із запуском продукту Kiilto KeraPro був також представлений новий метод вимірювання товщини гідроізоляційної плівки. За допомогою ультразвукового вимірювання товщину сухої плівки можна виміряти, не руйнуючи саму плівку. Цей метод був випробуваний Технічним дослідницьким центром Фінляндії VTT. Вимірювальний пристрій може вимірювати товщину в декількох місцях без необхідності брати зразки для випробування та замінювати їх новою гідроізоляцією.