Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Шліфування та полірування

Лакування паркетної підлоги — справа для професіоналів

Нанесення нового шару лаку на паркетну підлогу стає необхідним, коли старий шар стає занадто зношеним, щоб захищати дерево. Перед лакуванням з підлоги слід зняти старий лак відшліфувавши її. Для правильного шліфування та лакування паркетної підлоги потрібні відповідні знання та спеціальні інструменти, тому це завдання варто доручити професіоналам.

Перед лакуванням з підлоги слід зняти старий лак відшліфувавши її.

Паркетні системи Kiilto забезпечують правильні інструменти для нанесення шпаклівки, ґрунтувального та фінішного лаку, а також догляду за готовою поверхнею. Залежно від типу приміщення, ви також можете обрати лак для тяжких умов експлуатації.

ДОВІДНИК ПРО ПРОДУКЦІЮ ДЛЯ ПАРКЕТУ містить інформацію про всі типи лаків із приблизною витратою.

Підлогу з дошки можна лакувати без професійної допомоги

Відшліфувати та полакувати підлогу з дошки та дерев'яні сходи у вашому будинку або на дачі ви можете, використовуючи лак Puulattialakka Safir, що наноситься пензлем. Наносьте лак на одну-дві дошки за раз у поздовжньому напрямку, починаючи від стіни.

Після того як перший шар висохне, обережно відшліфуйте поверхню наждачним папером № 100-150. Або ж, ви можете пошкрябати поверхню сталевим шпателем або шкребком. Очистіть поверхню пилососом та протріть вологою ганчіркою, щоб видалити пил. Повторіть процес лакування 1-2 рази. Один шар лаку для дерев'яної підлоги зазвичай висихає приблизно за 2-4 години. Витрата у випадку застосування описаного методу становитиме приблизно 3-5 м²/л.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky