Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Наклеювання шпалер

Те, що слід пам'ятати під час наклеювання шпалер

Завжди виконуйте наклеювання шпалер відповідно до інструкцій виробника. Етикетка з інструкцією нанесена на кожний рулон. Переконайтеся, що кожен рулон має однаковий номер партії, оскільки різні виробничі партії можуть мати незначні відмінності у відтінках. Пам'ятайте, що у шпалерах з візерунком, візерунок може мати як прямий стик, так і зміщений стик. Прямий стик означає, що візерунок повторюється в рулоні через однакові інтервали, тоді як у шпалерах зі зміщеним стиком, кожна наступна смуга має різний стик.

Перевіряйте прямолінійність смуг після кожного кута.

Стежте за тим, щоб перша смуга була наклеєна прямо, використовуючи спиртовий рівень, щоб накреслити лінію на відстані близько 55 см від кута, за умови, що ширина смуги становить приблизно 53 см. Перевіряйте прямолінійність смуг після кожного кута.

Залежно від виду шпалер, нанесіть шпаклівку або клей на зворотний бік смуги і дайте їй просочитися або нанесіть їх валиком безпосередньо на стіну. Притисніть шпалери до стіни і розгладьте їх шпателем або щіткою, щоб забезпечити надійне зчеплення. Негайно видаліть будь-який надлишок шпаклівки або клею, який може вийти в місцях стиків. Обріжте верхній та нижній краї смуги ножем відразу після наклеювання смуги.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky