Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Наклеювання шпалер на стелю

Поради щодо наклеювання шпалер на стелю

  • Для наклеювання на стелю обирайте шпалери середньої товщини. Занадто товсті та важкі шпалери важко приклеювати на стелю. З іншого боку, якщо шпалери будуть занадто тонкі та легкі, на них можуть з'явитися зморшки, якщо ви будете довго їх встановлювати на місце.
  • Завжди стежте за тим, щоб перша смуга була наклеєна рівно. Використовуйте самовирівнювальний лазер для досягнення абсолютної прямолінійності з мінімальними зусиллями.
  • Під час наклеювання шпалер, читайте інформацію на етикетці, щоб дізнатися, чи повинен клей просочитися у шпалери перед наклеюванням. Це значно впливає на поведінку шпалер під час наклеювання.
  • Якщо клей можна наносити безпосередньо на поверхню стелі, використовуйте для цього валик або щітку. Переконайтеся, що на краях смуги достатньо клею. Якщо клею буде недостатньо, шпалери не приклеяться належним чином і, швидше за все, почнуть відшаровуватися. Негайно протріть надлишок клею, що виступає з-під смуги, тканиною без ворсу. Ніколи не використовуйте кухонний папір.
  • Виконуйте робочі етапи без поспіху та з обережністю. Правильно вирівняйте візерунок і стик і обережно розгладьте смугу щіткою чи шпателем. Якщо ви правильно вирівняєте першу смугу, решта встануть своє на місце без особливих зусиль.
  • Якщо на стелі є отвір для лампи освітлення, виріжте в смузі відповідний отвір гострим ножем відразу після наклеювання шпалери на стелю (ви, звичайно, можете вирізати отвір перед приклеюванням шпалери, якщо ви впевнені у своїй навичках поводженням з вимірювальною стрічкою) Ця порада також стосується вирізання отворів для електричних розеток.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky