Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Підготовчі роботи та зняття старих шпалер

Як зняти старі шпалери? Чи потрібно використовувати готову суміш для вирівнювання?

Поверхня, на яку наклеюються шпалери, має бути сухою, чистою та рівною. Найкращих результатів можна досягти, знявши зі стін усі старі шпалери. Це можна зробити, наприклад, використовуючи готовий засіб для зняття шпалер Kiilto Tapetinpoisto який можна легко нанести валиком на поверхню стін.,

Шпалери можна наклеювати на вирівняні стіни з цегли, блоків та бетонних елементів, а також на будівельні плити, такі як гіпсокартонні та деревинно-стружкові плити.

Готові вирівнювальні суміші забезпечують чудову основу

Вирівняйте нерівні поверхні, заповніть отвори та загладьте подряпини, використовуючи, наприклад, готову вирівнювальну суміш. Ці суміші забезпечують відмінну основу для наклеювання шпалер, легко наносяться за допомогою шпателя, утворюють гладку поверхню та дозволяють легко вирівнювати нерівні ділянки, виявлені під час наклеювання.

Заповніть шви між гіпсокартонними плитами, використовуючи ущільнювальні смужки та вирівнювальну суміш. Рекомендується залишити шари вирівнювальної суміші принаймні на 24 години для висихання перед ґрунтуванням. Перед наклеюванням шпалер поверхню слід відшліфувати та нанести ґрунтовку. Залиште ґрунтовку для висихання принаймні до наступного дня. Виробники фарб рекомендують для наклеювання шпалер використовувати матову акрилатну ґрунтовку.

Поверх склотканинних шпалер можна наклеїти підкладковий папір. Його можна легко закріпити за допомогою клею для підкладкового паперу Kiilto 2 Tasoitetapettiliima. Підкладковий папір згладжує основу і гарантує, що візерунок старих шпалер не буде видно через паперові або неткані шпалери. Підкладковий папір можна пофарбувати або наклеїти на них звичайні шпалери.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky