Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Робочі інструкції

Основа для плитки

Під час облицювання плиткою слід завжди враховувати поверхню основи.

Основа має бути:

  • твердою
  • чистою
  • без пилу
  • рівною

Видаліть будь-які старі шари, які можуть послабити зв'язування, наприклад, пластикове покриття підлоги, залишки клею та цементне тісто у випадку цементної підлоги. Основа має бути виконана з матеріалу, який не піддається термічній деформації.

Нанесіть клей прямим боком зубчастої гребінки та розгладьте його зубчастим боком.

Придатними основами для монтажу плитки є більшість вирівнювальних розчинів на цементній основі для підлоги та стін, а також всі панелі та плити, які рекомендуються для облицювання плиткою їхніми виробниками. Матеріали на основі дерева, такі як ДСП, фанерна плита або фанера підвищеної водостійкості є непридатними.

Нанесіть клей прямим боком зубчастої гребінки та розгладьте його зубчастим боком. Притисніть плитку до свіжонанесеного клею і дайте йому висохнути. Затріть шви відразу після того, як клей висохне.

Монтаж плитки на стару плитку

Укладати плитку на стару плитку, як правило, не рекомендовано, особливо в вологих приміщеннях, або якщо плитка укладена на ДСП або гіпсокартон. Плитку можна укладати на стару плитку між кухонними меблями, за умови, що стара плитка буде спочатку вимита, наприклад, миючим засобом Kiilto Maalarinpesu, а поверхня буде зачищена наждачним папером. Після цього нову плитку можна укладати, використовуючи клей, наприклад, Kiilto Saneerauslaasti.

Див. інструкції з виконання робіт на відео

На YouTube каналі Kiilto ви знайдете детальні інструкції з укладання плитки, затирання швів та виконання спеціальних робіт, таких як облицювання плиткою стін за піччю сауни, покриття підлоги великими плитами, укладення кам'яної плитки та інших декоративних елементів з каменю.

За бажанням наших клієнтів ми додаватимемо більше навчальних відео.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky