Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Те, про що слід пам'ятати

Для підлогової та настінної плитки площа покриття має становити 80-90% і 70-75% відповідно. Під час укладання великої плитки (30х30 см і більше) особливу увагу слід приділяти кількості клею. Чим більша плитка, тим більша площа покриття.

Доречно було б вивчити властивості клею, оскільки більш рідкий та еластичний клей, як правило, підвищує зв'язування.

При використанні спеціальної плитки та для місць, до яких ставляться високі вимоги, наприклад, скляна плитка або стіни за печами для сауни, потрібна підвищена еластичність клею, відмінна адгезія або підвищена стійкість до високих температур.

Доречно було б вивчити властивості клею, оскільки більш рідкий та еластичний клей, як правило, підвищує зв'язування. Еластичність є важливою властивістю клею, особливо у випадку великої підлогової плитки.

Швидкотвердіючі клеї забезпечують швидше зв'язування. Кожна група продуктів також включає альтернативний продукт з низьким утворенням пилу. Обирайте зубчастий шпатель відповідно до розміру плитки.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky