Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Сухі приміщенні та відкриті зони

Кухні та сухі туалети

Будь-яке приміщення без зливного отвору в підлозі вважається сухим приміщенням. Іншими словами, для облицювання плиткою відкритого простору, наприклад, на кухні, гідроізоляція, як правило, не потрібна. Однак у деяких випадках гідроізоляція може бути потрібною, якщо в зоні, яка буде облицьована плиткою, є джерело води.

Тераси, балкони, цоколі та сходи

Найчастіше плиткою облицьовують тераси, балкони, цокольні приміщення та сходи. За умови встановлення у відкритих приміщеннях плитка має бути придатною для зовнішніх умов і температур. Всі клеї для плитки від Kiilto здатні витримувати зовнішні умови після висихання. Під час монтажу плитки зовнішня температура має бути не менше + 5 °С. Під час облицювання плитою добре також пам'ятати, що клей має покривати всю поверхню плитки. Це дозволить гарантувати, що плитка не відпаде за низьких температур.

Ванні кімнати та інші вологі приміщення

Для облицювання плиткою вологих приміщень в них має бути виконана гідроізоляція, яка повинна відповідати конкретним нормам. Тому рекомендується доручити монтаж професіоналам. Дізнатися більше.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky