Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Відповідальність

Безпечні та довговічні продукти

Компанія Kiilto бере активну участь у програмах сталого розвитку Європейської ради з хімічної промисловості. Наша мета — допомагати у розбудові сталого суспільства та забезпеченні повсякденного добробуту завдяки перевагам наших продуктів. Стійкі продукти діють безпечно та відповідно до свого призначення, а також враховують здоров'я і добробут своїх користувачів, а також довкілля.

Виробництво продукції здійснюється з дотриманням екологічних норм.

Ми робимо відповідальний вибір на всіх етапах життєвого циклу наших продуктів: від закупівлі сировини до кінцевої реалізації продукції. Виробництво та постачання продукції здійснюються економічно ефективним, екологічним та соціально прийнятним способами. Місцеве виробництво мінімізує вплив операцій на навколишнє середовище. Продукція Kiilto виробляється на наших власних заводах у місті Лемпяаля, а виробничі процеси отримали символ «Key Flag», що вказує на повністю фінське походження.

Частиною нашої діяльності є міжнародні системи управління

Керування нашими операціями здійснюється сертифікованими системами: система управління якістю ISO 9001, система екологічного менеджменту ISO 14001 та система менеджменту професійної безпеки та здоров'я OHSAS 18001. Ці системи застосовуються під час розробки, виробництва, маркетингу, дистрибуції продукції, обслуговування клієнтів, зберігання та операцій, пов'язаних з матеріалами. Сертифікати можна переглянути та роздрукувати тут.

Ми також дотримуємося принципів стандарту соціальної відповідальності ISO 26000 та програми Responsible Care. Responsible Care — це програма міжнародної хімічної промисловості, яка спрямована на поліпшення показників у сфері охорони навколишнього середовища, здоров'я та безпеки.

Дізнайтеся більше про форми та реалізацію наших заходів, що стосуються соціальної відповідальності.

Responsible – Kiilto and KiiltoClean corporate responsibility report

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky