Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Варто знати

Будь-яке ремонтне склеювання вуличних меблів можна виконати за допомогою вологостійкого клею для дерева Kiilto B3, якщо меблі стоять, наприклад, під навісом. Погодостійкий клей для дерева Kiilto D4 Polyuretanрекомендується для ремонтного склеювання меблів, повністю відкритих для атмосферних впливів.

Деревину, оброблену консервантами під тиском, можна склеювати лише після її витримки. Це пов'язано з тим, що деревина, нещодавно оброблена консервантами під тиском, часто має високий вміст вологи, але з часом вона висихає. У такому випадку, наприклад, вуличні меблі, оброблені консервантами під тиском, можна склеювати за допомогою клею Kiilto D4.

Морозостійкий клей для дерева Kiilto 96 Polarможна зберігати за температури до -40 °С, це означає, що його можна залишити в багажному відділені машини або в неопалюваному приміщенні взимку. За кімнатної температури продукт можна знову використовувати відповідно до вказівок у каталозі виробів.

Клей KiiltoFix Premiumтакож придатний для прикріплення плиток зовні приміщень.

Акриловий герметик Kiilto Acryl acrylic caulkможна застосовувати зовні приміщень у разі нанесення на нього шару фарби.

Супер-клей KiiltoFix Premium superglueможе витримувати температуру від -40...+100°C.

Клей KiiltoFix Premiumможна використовувати для прикріплення гачків для рушників, мильниць та унітазів у вологих приміщеннях, що в іншому випадку вимагало б механічного кріплення та свердління керамічної плитки, а також виконання гідроізоляції.

З клеєм KiiltoFix Premium максимальна міцність з'єднання становить 10 000 кг/м².

Прозорий клей KiiltoFix Clearідеально підходить для створення еластичних зовнішніх ущільнень між скляними плитками.

КОНТАКТИ

ЕКСПЕРТИ KIILTO
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

БУДІВНИЦТВО І РЕМОНТПРОМИСЛОВІСТЬПРЕДСТАВНИЦТВА ЗА КОРДОНОМ

Bonsky