ua  »  Промислові клеї  »  Якість і екологічність

Якість і екологічність

sustainability_teksti.jpg : 7 kB

iso_9001_2001_uusi_eng_pun2.jpeg : 88 kB iso_9001_2001_uusi_eng_pun2.jpeg : 88 kB

ЯКІСТЬ В ГАРМОНІЇ З НАВКОЛИШНІМ СЕРЕДОВИЩЕМ

Компанія Kiilto (Кіілто) прагне до гармонії функціональності і питань екології при вирішенні завдань, поставлених нашими споживачами.

У 1993 році Союз стандартизації Фінляндії (SFS) підтверджує високий рівень роботи Кіілто сертифікатом якості ISO 9001. З цією системою якості інтегровані також програма з навколишнього середовища стандарту ISO 14001, система трудової охорони здоров'я та управління безпекою OHSAS 18001.

Система забезпечення високої якості охоплює всі етапи життєвого циклу продукції: розробку, виробництво, маркетинг і продаж, обслуговування замовників, складування та постачання продукції, враховує також охорону навколишнього середовища, охорону здоров'я і безпеку.

inspecta_iso9001.png : 12 kB

m1suomi_pieni.jpg : 15 kB

resbcare.jpg : 162 kB

yso_es.jpg : 12 kB

joutsenmerkki425020vari.jpg : 36 kB

НЕВИДИМИЙ, АЛЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ФАКТОР

Компанія Кіілто приділяє особливу увагу питанням екології та безпеки. Компанія прагне організувати виробництво таким чином, щоб вся діяльність, починаючи зі стадії розробки, процесу виготовлення і до рекомендацій щодо остаточного застосування, здійснювалася без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

У 1992 році Кіілто приєдналася до міжнародної програми підприємств хімічної промисловості "Responsible Care - Відповідальність за завтрашній день", яка включає в себе захист навколишнього середовища, охорону здоров'я і безпеку.

Поставивши свій підпис під програмою, Кіілто взяло на себе зобов'язання зі свого боку активними заходами сприяти захисту сприятливого середовища і відкрито надавати інформацію про свою продукцію, процеси виробництва і плани на майбутнє.

У відділі розробок Кіілто займаються постійним вивченням більш надійних в застосуванні і екологічно чистих альтернативних сировинних матеріалів, розробляють безпечну для здоров'я та екології продукцію.

На всіх упаковках продукції Кіілто є посібник з утилізації та використання порожніх упаковок. При виборі пакувальних матеріалів на підприємстві віддається перевага використанню вторинної сировини.